Od projektu do realizacji

Podobnie jak meble kuchenne czy szafy wnękowe nasze meble są wcześniej odpowiednio zaprojektowane. Indywidualnie dobieramy materiały, kolory, kształty oraz dodatki i okucia.

Materiały
Pojedyncze meble możemy wykonać z laminatów, MDf-u lakierowanego, elementów drewnianych, elementów fornirowanych. Możemy dowolnie łączyć materiały, tworząc piękne i nie typowe elementy wyposażenia naszych wnętrz.

Postaw na swoją wygodę
Ergonomia i funkcjonalność naszych mebli idą w parze z maksymalnym wykorzystaniem miejsca. Aby to osiągnąć meble zawierają dodatkowe elementy wyposażenia.

Współpracujemy z tylko najlepszymi i sprawdzonymi producentami okuć meblowych, miedzy innymi: BLUM, PEKA, REJS, HETTICH dzięki czemu masz gwarancję, że Twoje meble będą trwałe i funkcjonalne.

Tworzymy i produkujemy meble przedszkolne, uwzględniające nowoczesny wygląd i modne wzornictwo. Wszystkie oferowane przez nas meble szkolne – stoliki, krzesełka, cechują się oryginalnym doborem kształtów i kolorów.
Firma Kamar-meble.pl w ofercie posiada: meble biurowe, meble pracownicze, meble gabinetowe, lady recepcyjne, stoły konferencyjne, biurka, szafy, regały magazynowe, meble metalowe, szafki ubraniowe bhp, obrotowe krzesła biurowe, fotele gabinetowe. Wyposażamy biura, obiekty użyteczności publicznej, szpitale i przychodnie etc. w całej Polsce, a w szczególności w Białymstoku.
Projektujemy, produkujemy i montujemy meble do kuchni, salonu, garderoby, łazienki. Posiadamy też w sprzedaży systemy do samodzielnego montażu.

Dlaczego my?

  • Oferujemy elastyczne terminy realizacji
  • Każdą cenę możesz negocjować
  • Nasze wyroby to kompozycję wysokiej jakości materiałów i różnorodność połączeń
  • Gwarantujemy bardzo wysoką jakość i dbałość o szczegóły wykończenia
  • Korzystając z naszych usług projekt otrzymujesz gratis!
  • Codziennie śledzimy najnowsze trendy w meblarstwie

Spotkaj się!

Pro­jekt i wy­ce­nę przy­go­tu­je­my dla Cie­bie bez­płat­nie Białystok i oko­li­ce, a de­cy­zję po­dej­miesz do­pie­ro po obej­rze­niu pro­jek­tu.

Styl i forma

Mamy dla Cie­bie roz­wią­za­nia za­rów­no kla­sycz­ne jak i no­wo­cze­sne tak by ide­al­nie pa­so­wa­ły do wnę­trza a za­ra­zem speł­nia­ły two­je ocze­ki­wa­nia.